Płytki ceramiczne Ariostea

Ariostea to marka, która powstała, aby łączyć w sobie wysoką jakość, jaką zapewniają nowoczesne technologie oraz piękno naturalnych materiałów. Jakie płytki znajdują się w jej ofercie? Co sprawia, że Ariostea jest tak bardzo cenionym producentem w Polce i w Europie?

Włoska precyzja gwarancją jakości

Ariostea to włoska fabryka produkująca niezwykle wytrzymały kamień techniczny. Jest to materiał dużo mocniejszy od tradycyjnego gresu, doskonale sprawdzający się także w przestrzeniach publicznych. Wiedza i lata doświadczenia pozwoliły firmie Ariostea na opatentowanie produkcji tego materiału, co zapewnia trwałość, niezniszczalność oraz elegancki wygląd i wyróżnia ją na tle konkurencji.

Co znajduje się w ofercie firmy Ariostea?

Płyty produkowane przez tego włoskiego producenta to min. gresy, które idealnie oddają wygląd kamienia naturalnego, nie posiadają jednak wad charakterystycznych dla naturalnych marmurów czy trawertynów. Dodatkowo z powodzeniem wprowadza na rynek płyty wielkoformatowe o rozmiarach nawet 3 x 1 metr i 3 x 1,5 metra, co daje ogromne możliwości przy wykańczaniu wnętrz.

Dzięki tym wszystkim zaletom płytki marki Ariostea znajdują szerokie zastosowanie. Są z powodzeniem stosowane przy aranżacji mieszkań i domów prywatnych (w pomieszczeniach takich jak kuchnia, łazienka, salon czy taras), często wykorzystywane są także w biurach, hotelach i innych przestrzeniach publicznych (nawet przy wykańczaniu stadionów, lotnisk czy centrów handlowych).

Całą kolekcję Ariostea znajdziesz pod linkiem: http://mirad.pl/plytki-ceramiczne/ariostea

Najnowsze technologie dla wygody

Płytki marki Ariostea tworzą eleganckie i nowoczesne wnętrza. Są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, odpornych na zniszczenia wywołane codziennym użytkowaniem. Dzięki temu zachowują swój świetny wygląd i posłużą na znacznie dłużej. Bardzo ważną zaletą jest fakt, że są one również higieniczne, antybakteryjne i łatwe do utrzymania w czystości, dlatego bardzo często są wybierane do kuchni, łazienki, hoteli oraz spa&wellness. Z pewnością docenią to przede wszystkim mamy małych dzieci oraz osoby bardzo dbające o czystość i porządek.

Ariostea – jakość warta swojej ceny

Dzięki opatentowaniu i wykorzystaniu najnowszych technologii w produkcji płytek, włoska marka Ariostea cieszy się dużym uznaniem i popularnością zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Są one trwałe, eleganckie i niezniszczalne, a do tego łatwe do utrzymania w czystości i antybakteryjne. Szukając nowych płytek, warto szerzej zapoznać się z ofertą marki Ariostea.