Producenci płytek ceramicznych – Ariostea

Płytki ceramiczne to bardzo popularne materiały wykończenia wnętrz, które znajdziemy już nie tylko w naszych łazienkach czy kuchniach. W zasadzie moglibyśmy powiedzieć, że jest to podstawowy artykuł wykończeniowy. Skoro jest on tak powszechny, nie dziwi szczególnie i to, że także producentów takich artykułów na rynku jest całe mnóstwo. Jednym z nich jest firma Ariostea, o której więcej informacji znajdziecie pod linkiem mirad.pl/plytki-ceramiczne/ariostea.

Wysoka jakość

Ariostea to firma, którą cechują płytki najwyższej jakości. Tworzone są one w oparciu o nowoczesne technologie, które poza jakością mają korzystny wpływ na trwałość, niezniszczalność oraz elegancki wygląd.

Warto zauważyć, że płytki ceramiczne firmy Ariostea to też ogromny wybór kolorystyczny i nie tylko. Ponadto ta włoska marka charakteryzuje się tym, że tworzy płytki o ogromnych wymiarach, na przykład 100 × 300 cm i 150 × 300 cm, co nawet obecnie jest nietypowe.

Szerokie zastosowanie

Nic dziwnego, że płytki tej firmy mają też bardzo szerokie zastosowanie. Najczęściej wykorzystuje się je w łazienkach, choć równie dobrze sprawdzą się nawet w salonach. To jednak nie wszystko. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że wykańcza się nimi stadiony, lotniska czy centra handlowe.

Sporym ich plusem jest też to, że płytki tej firmy są niezwykle higieniczne i antybakteryjne. Łatwo jest je również utrzymać w czystości. W związku z tym zastosowanie znalazły one także w hotelach, spa & wellness czy w domowych kuchniach. Szczególnie że służą nie tylko do wykładania ścian czy podłóg. Sprawdzą się również jako blaty i fronty kuchenne czy nawet okładzina kominkowa.