Najwyższej jakości płyty drewnopochodne w Paged Składy

Jeżeli poszukujesz najwyższej jakości materiałów – płyt drewnopochodnych, bogaty ich wybór znajdziesz w Paged Składy. To firma z ponad 50-letnim doświadczeniem, która oferuje nie tylko produkty z materiałów drewnopochodnych, ale także pomoc w ich obróbce.

Paged Składy posiada sieć własnych składów budowlanych z płytami drewnopochodnymi w różnych zakątkach Polski. Materiały drzewne wytwarzane się w zakładach produkcyjnych tej firmy, a pozostałe dostępne materiały są dokładnie selekcjonowane. Z każdym rokiem powstają nowe składy, cały czas rozwijany jest park maszynowy firmy, a ponadto dostępne są także usługi w obróbce płyt drewnopochodnych.

Oferta doskonałych płyt drewnopochodnych w Paged Składy

Najwyższej jakości materiały dostępne w Paged Składy to takie produkty jak: sklejki, płyty MDF, płyty OSB, płyty pilśniowe, płyty stolarskie, płyty wiórowe, obrzeża meblowe oraz tarcica. Gałęzie przemysłu, w których korzysta się z tych produktów to przede wszystkim: meblarstwo, budownictwo oraz szkutnictwo. Poza tym produkty dostępne w Paged Składy mają zastosowanie produkcji opakowań, wyrobu podłóg i systemów szalunkowych, czy do wyposażenia wnętrz.

Dostępne w Paged Składy materiały drewnopochodne stosuje się też w innych branżach, w tym w branży rozrywkowej do np. przygotowywania scenografii, do robienia wystaw sklepowych, a także stoisk na eventy i do produkcji różnego rodzaju akcesoriów sportowych. Z materiałów dostępnych w Paged Składy można też przygotować różne elementy placów zabaw. Jeśli natomiast chodzi o szeroko pojętą branżę motoryzacyjną, płyty drewnopochodne mają zastosowanie do produkcji zabudów do samochodów i przyczep.

Paged Składy – obróbka płyt drewnopochodnych

Paged Składy poza szerokim asortymentem płyt z materiałów drewnopochodnych oferuje także różnego rodzaju usługi w zakresie obróbki tych płyt:

  • przycinanie płyt na dowolny wymiar;
  • okleinowanie krawędziowe wąskich płaszczyzn.

Płyty drewnopochodne oraz usługi wykonywane w Paged Składy to zawsze bardzo dobry wybór. Zapraszamy: https://pagedsklady.pl/